top of page

STALO ŽAIDIMAI

Jeigu sėdėjimas ir gurkšnojimas bare Jus vargina – tai tokiu atveju siūlome praskaidrinti nuotaiką unikaliais stalo žaidimais. Jų nereikia neštis su savimi - viskuo pasirūpinsime mes. Tereikia pasiryžti, pakalbinti draugus arba ateiti vienam, kadangi Mr. Pub bare aplinka labai jauki, žmonės draugiški, tad esame tikri, kad rasite bendraminčių ir naujų pažinčių.

STALO ŽAIDIMAI BARE - PAGAL KIEKVIENO POREIKIUS

Stalo žaidimai Vilniaus centre galimi ne tik ant Katedros laiptų, tačiau ir Mr. Pub bare. Kadangi mes nuolatos pildome savo žaidimų kolekciją ir tikime, kad rasite tokius, kurie Jums tinka labiausiai. Siūlome tokių žaidimų, kurie lavina fantaziją, ir tokių, kurie aktyvina protą, ar tiesiog leidžia smagiai praleisti laiką ir atsipalaiduoti. Stalo žaidimai kompanijoje labai mėgstami studentų, kurie dažniausiai nori ištrūkti iš pilkų bendrabučio sienų ir susirasti naujų pažinčių. Tam ir esame mes, nes stengiamės sukurti tokią aplinką, kuri būtų kuo jaukesnė ir kurioje būtų viskas, ko reikia. Jeigu tai yra stalo žaidimai – puiku!

Mėgstantys ekonomiką dažniausiai renkasi Monopolį, o tiems, kuriems patinka judesys – Jango. Lituanistai kuria naujus žodžius kryžiažodžių tipų žaidimuose, o matematikai skaičiuoja žingsnius iki pergalės šachmatų lentoje. Stalo žaidimai  yra labai įvairūs, o kokie labiausiai patinka Jums sužinosite atvykę?

STALO ŽAIDIMAI BARE - GALIMYBĖ ATRASTI NAUJŲ PAŽINČIŲ

Stalo žaidimai bare labai mėgstami ne tik todėl, kad tai puikus būdas smagiai praleisti laiką, bet ir todėl, kad jie suartina žmones, padeda surasti derančias pokalbių temas, galiausiai, pralaužia ledus, kurie kartais trukdo bendrauti. Ne veltui įdomi veikla bare taip puoselėjama. Stengiames, kad visi svečiai Mr. Pub bare jaustųsi gerai ir galbūt stalo žaidimai gali tapti puikiu to pagrindu?

Stalo žaidimai – puikus pasirinkimas ir tokiu atveju, kai nežinote kaip praleisti laiką su savo draugais ir tokiu atveju, kai ieškote būdų susipažinti su naujais žmonėmis. Žinoma, daugelis džiaugiasi, kad baras su stalo žaidimais, tuo pačiu leidžia skanauti ir savo mėgiamais kokteiliais. Stalo žaidimai bare nuolatos pildomi, todėl galite Mr. Pub baristoms pasiūlyti rekomenduotinus žaidimus ir tikėtina, kad jie papildys mūsų kolekciją.

+370 6835 1561

I-IV

17:00 - 04:00

V-VI

17:00 - 06:00

VII

17:00 - 04:00

REZERVACIJA IR KLAUSIMAI

ŽINUTĖ IŠSIŲSTA

bottom of page