top of page

Kokteilių baras

Mūsų bare galite rasti tokių kokteilių kaip:

   

"Gin Tonic"         

"Bloody Merry"  

"Cuba Libre"             

"Aperol Spritz"

"Sex on the beach"

"White russian"

"Pina Colada"

"Atsuktuvas"

"Skinny Bitch"

"Teddy Bear"

Woo woo"

"Long Island tea"

Mr. Pub yra puiki vieta tiems, kurie mėgsta labai skanius kokteilius. Mūsų bare nuolatos atnaujinamas meniu, kadangi baristos domisi naujovėmis ir jomis nori nustebinti klientus. Daug dėmesio skiriame ne tik svaigiam kokteilio skoniui, tačiau ir jo išvaizdai, nes mes tikime, kad tinkamai sumaišytas kokteilis gali vakarui suteikti aštraus prieskonio. Kaip maistas veikia žmogaus smegenis – taip ir kokteilis gali reguliuoti mūsų jausmus. Siūlome daug ir įvairių kokteilių, kad savo skonį atrastų ir labai ryškios, drąsios asmenybės ir tokios, kurios santūresnės, tačiau nori nusimesti šarvus.

Mėgaukitės savo mėgstamiausiais kokteiliais

 

Mūsų kokteilių baras gali pasigirti, kad siūlo pačius garsiausius kokteilius visame pasaulyje. Bene garsiausias kokteilis yra Kruvinoji Merė, kuris “gimė” Prancūzijoje 1921-ais metais. Nors daugelis galvoja, kad jo pagrindą sudaro tik degtinė ir pomidorų sultys, tačiau receptas kur kas ilgesnis. Išbandykite, galbūt atrasite naujų skonių? Mūsų naktinis kokteilių baras taip pat siūlo atsuktuvus, kurie vadinami pačiais paprasčiausiais, tačiau genialiausiais kokteiliais. Jie labai puikiai tinka tiems, kurie nemėgsta prašmatnumo, o nori tiesiog atsipalaiduoti. Mūsų kokteilių baras Vilniuje gamina pačius geriausius Atsuktuvus! Ateikite ir išbandykite patys! Žinoma, dėmesio vertas ir Mohito, kuris dažnai vadinamas gaiviausiu kokteiliu. Šie ir kiti alkoholiniai kokteiliai padės Jūsų gomuriui atrasti dar nepatirtus skonius ir linksmai praleisti laiką.

Kokteilių baras Vilniuje – visiems

Mūsų kokteilių baras tinka ir šventėms ir kiekvienai dienai, todėl galime pasiūlyti labai platų meniu ir tikime, jog ir patys išrankiausi ras kokteilį, kuris jiems patinka. Tiesa, alkoholiniai kokteiliai gaminami ir pagal kliento poreikius, todėl nebūtina rinktis tik iš meniu pateiktų galimybių. Mūsų baristai ir baristos – profesionalai, tad jie mielai maišo kokteilius, eksperimentuoja ir atranda naujus skonius, kurie vėliau virsta klasika.

Mūsų kokteilių baras auga kiekvieną dieną, su kiekvienu nauju lankytoju. Ne veltui siūlomi kokteiliai – patys įvairiausi. Tiesa, ir pigūs kokteiliai gali būti labai geri. Ne tik skonio, tačiau ir išvaizdos prasme. Išbandyk ir galbūt sutiksi, kad mūsų kokteiliai – vieni skaniausių Vilniuje!

+370 6835 1561

I-IV

17:00 - 04:00

V-VI

17:00 - 06:00

VII

17:00 - 04:00

REZERVACIJA IR KLAUSIMAI

ŽINUTĖ IŠSIŲSTA

bottom of page