top of page

Shotų baras

Mūsų bare galite rasti tokių shotų kaip:

"Apple pie"    

"Blue, Mint, Berry"         

"Cool Colada"  

"Redhead"

"Special"

"Jager Bomb"

"Chuck Norris"

"Godfather"

"Irish frog"

"Snickers"

"B55"

"Slippery nipple"

"Brain damage"

Stiprieji 

Degtinė: 

"Sobieski"

"Finlandia"
 

Brendis

Tekila      

 

Midaus suktinis

Žalios / raudonos 999

Jagermeister

Sambuca

Absentas

Viskis: 

"William peel"             

"Fireball"

"Tullamore dew"

"Wild turkey"

"Jack Daniel's"

"JW Red Label"

"Monkey Shoulder"

"Glenfiddich 12YO"

Vynas:

Baltas
Raudonas

Prosecco

Putojantis vynas 750 ml

Gaivieji

Vanduo 0,5l
Sultys 0,2l

"Pepsi", "7up"

"Gira", "Baikal" 

Tonic

Energy

Shotai dažniausiai vertinami dėl dviejų pagrindinių priežasčių. Jie būna labai skanūs ir tuo pačiu labai gražūs, tad vakarėlio metu shotai dažnai tampa nepamainoma gėrimų alternatyva. Alkoholiniai shotai dažniausiai gaminami su želė, taip pat, agar, kadangi vegetarai dažniausiai vengia želatinos. Bet kuriuo atveju jie sustingsta labai greitai, juos labai paprasta ir patogu papuošti. Jais galima mėgautis gana lėtai, todėl per vakarą puikiai užtenka poros shotų, kad pavyktų pasmaguriauti ir tuo pačiu neapsvaigti.

Shotai: kas tai?

Shotų baras gali pasiūlyti labai daug skirtingų gėrimų, tad peržiūrėję į mūsų pasiūlymus atrasite tai, kas tenkina Jūsų skonio poreikius. Juk shotai su degtine tikrai nėra vienintelis pasirinkimas. Taurelė gali būti pripildyta ir burbono, džino ar brendžio. Gėrimai dažniausiai rekomenduojami su pabarstukais, vaisias bei kitais elementais, kurie ne tik puošia, tačiau ir suteikia papildomo skonio. Geras shotas dažniausiai susideda iš kelių ingridientų ir net jeigu jų santykis yra labai mažas – vistiek pavyks pajusti net kelis derančius skonius. Turbūt todėl šis gėrimas ir yra toks mėgstamas. 

Pigūs shotai Vilniuje – tik pas mus!

Pigūs shotai, kuriuos mes siūlome savo bare, gaminami ir pagal individualius užsakymus. Mūsų baras yra nuomojamas, tad pagal poreikius gali būti gaminami ir individualūs shotai. Kalėdų proga puikiai tinka shotai su šventine atributika, o minint Lietuvos gimtadienį – mažas kokteilis dažniausiai dekoruojamas komponuojant trispalvių ingridientus. Stengiames, kad pas mus shotai būtų ne tik labai skanūs ir stilingi, bet ir pigūs. Todėl mėgavimasis jais yra kur kas malonesnis.

Shotų baras Vilniuje – tobula vieta ne tik šventėms, tačiau ir įprastiems vakarams, kai norisi pamiršti rūpesčius, atsipalaiduoti, pasibūti su savo artimaisiais. Tada šis gėrimas tampa puikiu pagalbininku. Užsukite į Mr. Pub kur Jūsų laukia skanūs ir pigūs shotai, jauki aplinka bei draugiški žmonės.

+370 6835 1561

I-IV

17:00 - 04:00

V-VI

17:00 - 06:00

VII

17:00 - 04:00

REZERVACIJA IR KLAUSIMAI

ŽINUTĖ IŠSIŲSTA

bottom of page