top of page

Gyvo  alaus baras

Mūsų bare galite rasti tokio alaus kaip:

Alus taroje:

"Hafen"

"Heiliger"

"Tuborg"

"Senojo Vilniaus"

"Dundulio"
"Raudonų plytų"            

"Czeck INN"

"Natakhtari"

"Sohofferhoffer"

"Dab" 0,66 l
Nealkoholinis

"Desperados" 0,33 l/0,5 l

"Vilkmergės Craft" Cider

Cider "Somersby"

Alus pilstomas:

"Vilniaus":

  • Nefiltruotas

  • Kvietinis

  • Tamsus

"Amstel"  

"Tamsusis Elis"         

"Humulupu Ipa"

"Gubernijos Ekstra"

"Vilkmergės Kriek"

"Kronenbourg Blanc"

Alus juokais vadinamas tradiciniu lietuvių gėrimu, o nėra nieko geriau, kaip gyvas alus, kadangi jis kur kas skalsesnis, kvapas – sodresnis, o spalva – ryškesnė. Tokį alų galime pasiūlyti ir mes, todėl jei mėgstate vakarus leisti geroje draugų kompanijoje ir stilingoje aplinkoje – tuomet laukiame Jūsų Mr. Pub bare. Čia jus pasitiks draugiškas personalas, gyvas – pilstomas alus, žaidimai ir dar daugiau.

Kas yra gyvas alus?

Gyvas alus Vilniuje lenkia visas kitas galimas alaus rūšis, kadangi lietuviai turi gerą skonį ir dažniausiai renkasi kokybę. Na, žinoma, džiugina ir tai, kad mūsų bare siūlomas pigus gyvas alus, todėl galėsite išragauti daugelį skonių neištuštinant piniginės. Mūsų baras siūlo gėrimus, kurie yra nepasterizuoti ir alaus milimetre yra ne mažiau nei 100 tūkst. mielių kolonijų. Tokį apibrėžimą nustatė Lietuvos žemės ūkio ministerija, tad juo remiantis mes siūlome pačios geriausios kokybės kvietinius gėrimus. Pigiausias gyvas alus Vilniuje džiugina ir pasirinkimų gausa: šviesus, tamsus, kartus ar saldesnio skonio. Taip kiekvienas ras skonį, kuris geriausiai atitinka jo poreikius. Gyvo alaus baras Vilniuje taip pat siūlo ir kokteilius, tad tikime, jog pamėgus mūsų barą kiekvienas ras gėrimų, kurie juos domina.

Gyvas alus Vilniaus centre – kiekvienam

Gyvo alaus baras Mr. Pub laukia ne tik tų, kurie labai mėgsta skanų alų, tačiau ir tų, kurie gerdami ir skanaudami taip pat džiaugiasi ir įvairiomis pramogomis. Jų gausa galime pasigirti ir mes, kadangi siūlome tiek protų mūšius, tiek Beer Pong turnyrus, įvairius stalo žaidimus, todėl kiekvienas besimėgaujantis gyvu alumi ras ir papildomos veiklos. Jeigu Jus domina tikras alus Vilniuje – laukiame Jūsų kiekvieną dieną nuo 17h. Pagal poreikius nuomojame barą ir tokiu atveju gyvas alus bus tiekiamas tik Jums ir Jūsų šventės svečiams.

Gyvo alaus baras – tai vieta, kurioje galėsite išbandyti skirtingus gėrimus, susipažinti su naujais žmonėmis bei patirti įvairias pramogas. Mr. Pub gali tapti Jūsų namais, tad laukiame visų!

+370 6835 1561

I-IV

17:00 - 04:00

V-VI

17:00 - 06:00

VII

17:00 - 04:00

REZERVACIJA IR KLAUSIMAI

ŽINUTĖ IŠSIŲSTA

bottom of page