top of page
  • Writer's pictureMr. Pub

Pigiausias alus Vilniuje - kodėl verta apsilankyti Mr. Pub bare

Studentiškas gyvenimas dažniausiai skatina būti kūrybiškam ir taupyti ten, kur tik yra įmanoma. O kas jeigu mes pasakysime, kad taupyti Mr. Pub bare yra labai paprasta, beveik nieko nereikia daryti, tačiau mėgautis skaniais kokteiliais bei alumi galėsite nemokamai? Sudominome? Skaitykite toliau.


Pirk 4 kokteilius ir 5-tą gauk nemokamai!

Mr. Pub baras Vilniuje yra draugiškas studentams, tad jeigu norite, kad Jūsų piniginė per daug neliūdėtų, tačiau galėtumėte mėgautis skaniais kokteiliais – tokiu atveju pirkite keturis kokteilius ir penktą gausite nemokamai. Kur kabliukas? Jokio, tai yra visos sąlygos! Barai Vilniuje labai retai siūlo tokias galimybes, tad pasinaudokite jomis. Tai puikus būdas ne tik nemokamai pavaišinti draugą, kuris atėjo su Jumis, tačiau taip pat ir susirasti naujų draugų, kadangi Mr. Pub baras Vilniuje – puiki vieta naujoms draugystėms!


Iškeisk paveikslą į alų!

Jeigu turite nereikalingą bobutės paveikslą - tokiu atveju jis gali būti iškeičiamas į alų. Nemokamas alus pasieks tavo rankas iškart, kai tik atneši paveikslą į barą. Svarbiausia, kad paveikslas papuoš sienas, tad kiekvieną kartą kai tik čia ateisi – galėsi pasakoti istoriją, kaip jis pradėjo puošti pub’o sienas. Taigi, alus čia beveik už dyką. Tik už paveikslą, kurio tau nebereikia. 100 % nuolaida bus pritaikyta iškart, kai tik paduosite paveikslą, tad dėl to tartis asmeniškai iš anksto nereikia. Nors Mr. Pub dažnai vadinamas vieta, kur pigiausias alus, tačiau kai galima papildomai sutaupyti, kodėl gi ne?Vilniaus barai retai siūlo tokias akcijas, tad pasinaudokite jomis. Mr. Pub – gyvo alaus baras, kuris pavaišins tave!

Commenti


+370 6835 1561

I-IV

17:00 - 04:00

V-VI

17:00 - 06:00

VII

17:00 - 04:00

REZERVACIJA IR KLAUSIMAI

ŽINUTĖ IŠSIŲSTA

bottom of page