top of page

PROTMŪŠIAI VILNIUJE

Svarstote ką veikti trečiadienį? Kodėl nesudalyvavus Mr. Pub organizuojamuose protmūšiuose, kurie leis ne tik patikrinti savo žinias, tačiau taip pat ir išmokti daug naujų dalykų. Tik būkite atsargūs, daugelis dalyvių teigia, kad proto kovos yra užkrečiamos ir kartą pabandžius norisi kartoti dar ir dar, kol galiausiai pranoksite ne tik kitus, bet ir save patį!

PROTMŪŠIAI MR. PUB BARE KIEKVIENĄ TREČIADIENĮ NUO 19VAL. 

PROTMŪŠIO ISTORIJA LIETUVOJE

Nors lietuviai negali pasigirti esantys šio žaidimo išradėjai, tačiau puoselėtojai – tikrai. Pirmasis oficialus žaidimas buvo surengtas 1997-ais metais Vilniaus universitete. Tuomet pačioje pradžioje karaliavę Matematikos, Informacijos katedrų studentai į savo gretas priėmė ne ką mažiau svarbių gamtos, humanitarinių mokslų, menų studentus, kurie praplėtė tiksliukų žinias. Ne veltui šiais laikais organizuojami proto mūšiai orientuojasi į daugelį skirtingų sričių, vienų varžybų metu stengiamasi apimti kuo daugiau sferų.

KUO ĮDOMUS PROTMŪŠIO ŽAIDIMAS MR. PUB BARE?

Mr. Pub bare organizuojamos protų kovos puikiai tinka ir tiems, kurie iki šiol dar niekada nedalyvavo tokio tipo varžybose ir tiems, kurie gali save vadinti tokių užduočių asais. Žinoma, nepamirškite, kad protmūšio klausimai labai varijuoja, tad net ir tokiu atveju, jeigu iki šiol niekada nesirungėte – vistiek galite laimėti. Greta žinojimo kartais nušvinta ir sėkmė, kadangi klausimai gali būti tokios sferos, kuri Jums yra artima. Protmūšio užduotys nuolatos kinta taip stengiamasi, kad kiekvienas apsilankymas varžybose būtų neatsiejamas nuo naujų žinių bei skanaus juoko, kadangi žinios tikrai gali džiuginti. Protmūšis bare suteikia galimybę pasireikšti kiekvienam žaidimo dalyviui, tad svarbiausia tampa komanda.

Registracija į kovas vykdoma susisiekus su mumis Facebook žinute puslapyje "Ko nežino Kazys". Registruok savo komandą ir išbandyk kažką naujo. O jeigu labai norite dalyvauti, tačiau neturite su kuo – susisiekite ir galbūt žinosime komandą, kurioje trūksta nario. Tuomet tu galėsi tapti jos dalimi.

Protmūšis Vilniuje, Mr. Pub bare laukia visų kiekvieną trečiadienį. Ateik, išbandyk ir galbūt tai taps nauja tavo aistra.

+370 6835 1561

I-IV

17:00 - 04:00

V-VI

17:00 - 06:00

VII

17:00 - 04:00

REZERVACIJA IR KLAUSIMAI

ŽINUTĖ IŠSIŲSTA

bottom of page