top of page
  • Writer's pictureMr. Pub

Geriausi barai Vilniuje, kuriuos verta aplankyti

Sostinės gyventojai gali džiaugtis barų, pub'ų pasiūla, tad ir mėgstantis šokius iki ryto ar ramius pasisėdėjimus lauko terasoje, ir protinę mankštą, ir tie, kuriems patinka sporto varžybos – ras tinkamą vietą pramogoms. Trumpai supažindinsime su TOP 10 barų Vilniuje, kurie skiriasi savo atmosfera, gėrimų bei patiekalų pasiūla, publika bei siūlomomis pramogomis. Tikime, kad tai Jums padės paprasčiau rasti vietą, kuri taps antraisiais Jūsų namais.


1. Alaus studija

Baras Vilniuje – puiki viena maloniems atsipalaidavimams po dienos darbų, tad jeigu ieškote vietos kur išeiti – Alaus studija yra neblogas pasirinkimas. Vertinama, kad šioje vietoje galima užsisakyti ne tik gėrimų, tačiau ir maisto. Visgi, susipažinus su lankytojų komentarais matyti, kad dažniausiai aptarnavimas netenkina klientų lūkesčių.


2. Alaus biblioteka

Barai Senamiestyje vilioja ne tik skaniais gėrimais, tačiau ir puikia aplinka. Vienas tokių barų yra Alaus biblioteka, kurioje kuriama jauki, įdomi atmosfera. Natūralu, kad šią vietą pamėgę ne tik studentai, tačiau ir inteligentai. Tiesa, kainos nėra patrauklios žmogau piniginei ir būtent tai dažniausiai atgraso nuo dažnesnio apsilankymo Alaus bibliotekoje.


3. Stars and Legends

Stars and Legends alaus baras Vilniuje siūlo gana platų gėrimų pasirinkimą, tad tiems, kurie mėgsta išragauti naujus skonius – tai gana neblogas pasiūlymas. Vilniaus barai gana dažnai siūlo ir užkandžius, net ir patiekalus, tačiau kaip praktika rodo, dažniausiai tokiose vietose aptarnavimo kokybė neatitinka klientų poreikių, tad ir Stars and Legends dažniausiai nuvertinamas dėl maisto bei prasto aptarnavimo.


4. Mr. Pub

Nors Mr. Pub dažnai apibūdinamas kaip pigiausias baras, tačiau džiugina tai, jog maža kaina netrukdo mėgautis puikios kokybės alumi. Barai Vilniaus Senamiestyje yra vertinami bene labiausiai, kadangi pasiekti – patogu, o taip pat labai vertinama, kai barai ar kavinės turi lauko terasas, kur galima laiką leisti gryname ore. Barai Vilniuje su terasa, kaip ir Mr. Pub baras džiugina tuo, jog terasose atsiveria puikus vaizdas į Senamiestį ar savotiškas jo vietas. Būtent tokioje lokalizacijoje yra baras Mr. Pub. Vertinantiems platų meniu, vėlgi, tinka šis baras, kadangi siūloma daug skirtingų gėrimų rūšių: tiek alaus, tiek kokteilių, shotų. Galiausiai, šiame bare taip pat siūlomi įvairūs stalo žaidimai, suteikiama galimybė stebėti sporto transliacijas, siūlomos nuolaidos ir dalinamas nemokamas alus. Jums tai patinka? Daugeliui – taip!


5. Peronas

Barai Vilniuje yra labai įvairūs ir vienas unikalesnių variantų yra baras Peronas. Vertinama, kad įėjimas yra pritaikytas neįgaliesiems, tačiau sėdėjimas pačiame bare dažniausiai nebūna labai patogus dėl netinkamo išdėstymo ir judėjimo link tam tikrų baro taškų.


6. Kablys

Barai Vilniaus centre, kaip jau minėjome, patys mėgstamiausi. Lankomas ir Kablys, kuris gali pasigirti plačia gėrimų pasiūla. Čia organizuojami įvairūs renginiai, tačiau didelis minusas, kad dažniausiai netelpa norintys ir tenka kvėpuoti karštu, slogiu oru.


7. Variokas

Variokas – baras Vilniuje, kurį rasite Jakšto gatvėje. Čia siūlomi ne tik pigiausi gėrimai, tačiau ir karaoke vakarėliai. Tiesa, vieta tinkama tik tiems, kurie nori šokti, tačiau nepasisėdėti su savo kompanija, nepasikalbėti. Paprasčiausiai triukšmo labai daug, judėjimas bare intensyvus, tad tai ne visada tinkama vieta vakarui su draugais.


8. Bukowski

Barai Vilniaus senamiestyje dažniausiai vilioja patrauklia aplinka, tiesa, kokteilių kainos dažniausiai nedžiugina klientų piniginių. Būtent toks yra ir Bukowski baras, kuris labai dažnai vadinamas inteligentų susirinkimo vieta. Natūralu, kad ir kokteilių kainos – inteligentams.


9. Smoke Brothers

Geriausi barai Vilniuje dažniausiai džiugina ne tik skaniu alkoholiu, tačiau ir veiklomis. Tiesa, ne visi barai Vilniuje teikia tokias galimybes ir Smoke Brothers – vienas iš jų. Bene to labiausiai ir trūksta šioje vietoje.


10. Skybar

Vilniaus barai nebūtinai yra brangūs, tačiau Skybar – toks. Daugelis nori čia apsilankyti, tačiau dažniausiai kainos gąsdina.

O kuri vieta Vilniuje labiausiai patinka tau?

コメント


+370 6835 1561

I-IV

17:00 - 04:00

V-VI

17:00 - 06:00

VII

17:00 - 04:00

REZERVACIJA IR KLAUSIMAI

ŽINUTĖ IŠSIŲSTA

bottom of page