top of page

PAVEIKSLŲ SUPIRKTUVĖ

Sakoma, kad nemokamas alus – skaniausias alus. Girdėjai ir nori išbandyti? Tokiu atveju atnešk nereikalingą paveikslą ir mes dovanosime tau stiklinę alaus. Kam, kaip ir kodėl? Mes, superkame nereikalingus ir nebemielus paveikslus, kurie dūla Jūsų namuose ir už tai duodame jums bokalą alaus, kuris nieko nekainuos.

ATNEŠK PAVEIKSLĄ - GAUK STIKLINĘ ALAUS !!!

Paveikslų supirkimas vyksta labai paprastai. Pirmiausia turite namuose rasti moraliai Jums jau nebereikalingą paveikslą, kuris tik renka dulkes ir liūdi, nes niekas juo nebesigroži. Atėję į mūsų barą kreipkitės į baristą, informuokite, kad turite paveikslą, kurį norite paversti alumi ir Jums už tai duos nemokamo alaus. Paprasta? Tikrai taip. Mūsų paveikslų supirktuvė Vilniuje suteikia galimybę atgimti meno darbams ant mūsų sienų. Daugelis lankytojų džiaugiasi čia radę ne tik žinomų menininkų, tačiau net ir pažįstamų darbus. Mūsų sienos nėra galerija, kurioje kabo tik garsūs ir žinomą vardą turintys darbai. Mes galvojame, kad kiekvienas paveikslas, kiekviena meninė išraiška yra svarbi ir verta dėmesio, todėl gražiname sienas. O jeigu menas Jums nė motais - galbūt suvilios nemokamas alus?

PIGUS ALUS - KIEKVIENO SKONIUI

Nemokamas alus bus toks, kokio norite. Siūlome net kelias alternatyvas, kad paveikslas ir nemokamas alus, būtų tolygūs mainai. Galime pasiūlyti tiek tamsų ir kartesnį, tiek šviesų ir švelnesnį alų, tad gauk tai, kas tau patinka. Tuomet ir paveikslų supirkimas atrodys kur kas prasmingesnis. Jeigu nežinai, kokio skonio alus tau tinka ir patinka, tačiau paveikslų supirkimas tave domina – tokiu atveju išbandyk skirtingus variantus, kol rasi savo skonį. Pigus alus mūsų bare prieinamas kiekvienam, tad išbandyk kuo daugiau skirtingų variantų, kol rasi sau tinkamą.

Jeigu mūsų idėja tave domina ir turi daugiau klausimų  - tokiu atveju su mumis gali susisiekti Facebook žinute, telefonu: +370 6835 1561 arba laukiame tavęs adresu: Gedimino pr. 2A Vilniuje kiekvieną dieną nuo 17 valandos.

+370 6835 1561

I-IV

17:00 - 04:00

V-VI

17:00 - 06:00

VII

17:00 - 04:00

REZERVACIJA IR KLAUSIMAI

ŽINUTĖ IŠSIŲSTA

bottom of page