top of page

BEER PONG TURNYRAI

Ketvirtadienis – mažasis savaitgalis, tad jeigu nekantrauji pradėti artėjančius laisvadienius smagiai – būtinai apsilankyk pas mus, kadangi kiekvieną mažąjį penktadienį rengiame Beer Pong turnyrus, kuriuose gali sužibėti ir Tu! Mr. Pub Beer Pong prasideda nuo 20 valandos, tad sek naujausią informaciją apie dalyvius bei taisykles mūsų facebook puslapyje, registruokis ir tapk Beer Pong karaliumi arba karaliene! Laukiame tavęs Gedimino pr. 2A.

BEER PONG TURNYRAI MR. PUB BARE VILNIUJE, KIEKVIENĄ KETVIRTADIENĮ NUO 20VAL.

Beer pong žaidimas bare turbūt jau niekam nebekelia klausimų, kadangi tai senas žaidimas, kuris atėjo iš Amerikos. Sakoma, kad Beer Pong turnyrai „gimė“ JAV dar 1980-ais metais ir anuomet studentiški vakarėliai be šių turnyrų vakarėliais vadintis negalėjo. Kodėl šis žaidimas toks mėgstamas? Tai puiki proga skaniai išgerti, tačiau… neprisigerti! Turbūt čia ir yra viso žaidimo arkliukas. Priedas – gera nuotaika, daug juoko ir naujos pažintys. Puiku? Net labai, tad užsuk į mūsų Mr. Pub barą ir išbandyk savo taiklumą.

BEER PONG TAISYKLĖS

Beer Pong žaidimas nėra sudėtingas, tačiau kur kas smagiau jį žaisti bare, o ne namuose.

Žaidimui reikalinga:

  • Beer Pong stalas;

  • Stiklinės arba puodeliai (geriausias pasirinkimas – 500 ml. talpos);

  • Kamuoliukai (puikiai tinka teniso);

  • Alus!

Nesirūpink, mes visko, ko reikia - turėsime, todėl tau telieka užsiregistruoti, atvykti ir siekti savo pergalės! Kaip ją pasiekti? Beer Pong skirtingose vietose gali būti žaidžiamas kiek kitaip, tad čia jau reikia susitarti su visais dalyviais, kad nekiltų neaiškumų. Sustačius stiklines su alumi vienas prieš kitą priešininkai arba komandos stengiasi pataikyti į priešininko stiklinę su alumi. Pataikius – jis išgeriamas, tad suprantama, kad pralaimėjusieji išgeria daugiausia. Tai privalumas ar minusas – spręsti Jums. Yra labai daug skirtingų technikų pergalei pasiekti, tačiau pati pagrindinė – prkatika. Kuo daugiau treniruočių – tuo labiau išlavės ranka ir pasiekti pergalę bus paprasčiau.

Puikus būdas smagiai praleisti ketvirtadienio vakarą - Beer Pong varžybos, tad laukiame tavęs. Užsuk, išbandyk ir galbūt tai taps nauju tavo hobiu ir atrasi savo talentą.

+370 6835 1561

I-IV

17:00 - 04:00

V-VI

17:00 - 06:00

VII

17:00 - 04:00

REZERVACIJA IR KLAUSIMAI

ŽINUTĖ IŠSIŲSTA

bottom of page